Reference

Ohlasy spokojených klientů

Dominika K.

Někdy na jaře 2021 jsem začala chodit pravidelně do posilovny. Cvičení mě bavilo čím dál tím více i díky tomu, že se člověk stále malinko posouval dál. Během mých tréninků jsem v posilovně, kde jsem chodila potkávala různé trenéry, nicméně mě zaujala hlavně jedna trenérka Eva, která přistupovala ke svým klientům velmi profesionálně, a navíc si stále něco zapisovala do svého všudy přítomného malého notýsku. Když jsem otěhotněla, nechtěla jsem se cvičení vzdát, ale zároveň jsem měla strach, abych neublížila sobě ani dítku. Začala jsem tehdy uvažovat nad osobním trenérem a jasná volba padla na Evu. Díky cvičení s ní jsem měla velice pohodové těhotenství a zároveň se naučila (díky Evě) nepřehánět to s neadekvátním cvičením z důvodu těhotenství. Vždy byla vtipná, vše mi uměla vysvětlit a dávalo to smysl. Po porodu jsem neměla díky speciálnímu posilování diastázu a během našich tréninků mi ukázala, jak se dostat pomalu zpátky do formy. Evu vřele všem doporučuji, je důsledná a někdy malinko přísná, nicméně je s ní legrace a opravdu svým klientům dokáže pomoci!

Dominika K.

Martina M.

K Evě jsem poprvé přišla, když nejmladší dceři byly dva roky a já měla pocit, ze se rozpadám. Na cvičení s Evou je nejlepší, že tréning vždy přizpůsobí aktuální náladě a momentálním fyzickým možnostem. Když jsem byla po úrazech, po nemocích nebo prostě děsně unavená, vždycky vymyslí kombinací cvičení, která je akorát. Vždycky když jsem se snažila cvičit sama, tak mi to vydrželo tak měsíc, zato k Evě už chodím asi 13 let. Ze cvičení nemám postavu Twiggy, a ani po ní netoužím, ale nebolí mě záda, umím se správně protahovat, a hlavně jednou až dvakrát týdně mám důvod prostě v práci skončit dřív, vypnout a věnovat čas sama sobě. A Eva je k tomu ideální parťák.

Martina

Martin M.

Tréninky s Evou mi darovala jako dárek před mnoha lety manželka, která k ní již chodila na cvíčo. Při své výšce mám problémy se zády. Naše cvičení zaměřujeme na posílení zádových svalů a dále celkové zlepšení fyzické kondice. Na našem cvičení se mi líbí, že vždy korigujeme cokoliv co nedělám správně. Také mě sem tam i pochválí. 😊 I když se mi občas do cvičení nechce nakonec jsem rád, že jsem se přemohl a dorazil na cvičení. Postupně se zlepšuji a dokonce si sám od sebe přidávám kardio. Mohu Vám její hodiny vřele doporučit. Počítejte s tím, že Vám nic neodpustí a bude Vás posouvat ke stanovenému cíli. Evi díky za Tvoji trpělivost. Jediné co musíte pro to udělat sami je zavolat a vydržet.

Martin

Katka V.

Po dvou mateřských jsem se vrátila do práce a tím se otevřela další kapitola mého života "zase začínám trochu normálně žít."😊 Pohyb vždy patřil do mého života, ale v posilovně jsem byla ztracená, vyděšená a připadala si tam mezi svalovci nepatřičně. Nicméně vzhledem k časovým možnostem to byla jediná možná varianta, jak se sebou něco dělat. Navíc mně dost často bolela krční a bederní páteř a tělo už mi moc pohromadě nedrželo. Začala jsem tedy hledat trenérku, která by mi vyhovovala a hlavně mi pomohla a neuškodila (viz předchozí špatné zkušenosti s jinými trenéry). U Evy mě zaujalo, že je i fyzioterapeut. Cvičím s Evou cca 4 měsíce a záda mně už nebolí, tělo se zpevnilo a dokonce se na společné lekce těším. Eva je profesionálka, trénink vždy přizpůsobí mému rozpoložení a možnostem. Je milá, hodná, ale umí být i přísná a nic mi neodpustí. Je úžasný psycholog a její smích je vysoce nakažlivý, lépe jsem si vybrat nemohla.

Katka V.

Pavel R.

"Dlouho mě trápila bolest zad. Donutit se sám k pravidelnému cvičená bývá pro mě problém. Díky Evě mě cvičení baví a beru ho jako zábavnou a zároveň nutnou a nezbytnou součást každého týdne. Ale to nejdůležitější je , že bolesti ustaly a cítím se celkově lépe. Pravidelné cvičení s Evou mě "nakopává" do plnění běžných pracovních povinností. Evu mohu každému doporučit."
S pozdravem Pavel R.

Helena V.

Po úrazu levého kolene na podzim 2014 jsem si uvědomila, že opravdu musím začít se sebou něco dělat. Nikdy jsem nebyla fanda sportu. Ráda plavu, chvílema jsem chodila na aerobik, na jógu a občas zašla do posilovny. Po přechodu jsem hodně nabrala! Přidaly se i bolesti zad.

Našla jsem si výživovou poradkyni a s její pomocí se mi během půl roku podařilo zhubnout 15 kg. To byl největší dárek k mým 60. narozeninám. Přidala jsem dlouhé procházky, rotoped…Postupně jsem si uvědomovala, že pouze tohle nebude stačit.

Tak jsem si našla cestu k Evě. Byla skvělá hned od začátku, protože když viděla moji zchátralou postavu, nezlomila nade mnou hůl. Začala jsem s ní pravidelně cvičit dvakrát týdně a pomalu, ale jistě se mi zlepšovala kondice. Eva, jako zkušený profesionál, se zaměřila na to důležité, správné držení těla a hlavně na moji kyfózu. Postupně přidávala na obtížnosti a vždy dobře odhadla, aby to bylo pro mě únosné. Teď cvičím už čtvrtým rokem a moc mě to baví. Skvělé je, že zvládám mnohem víc aktivit a tělo nebolí.

Na základě mé zkušenosti si myslím, že začít se dá v každém věku, jenom člověk musí mít jasno v tom, proč to dělá. Když se mu ještě podaří najít někoho, kdo mu v jeho snažení pomůže a poradí, tak se výsledek určitě dostaví. Důležité je najít si někoho opravdu zkušeného a znalého, protože ne každý trenér je zároveň vzdělaný fyzioterapeut. Špatným cvičením se totiž může člověk propracovat také ke zničenému zdraví. Já jsem v tomto měla štěstí.

Díky moc, Evo!

HV

Jana R.

S trenérkou Evičkou cvičím již déle než 5 let a nehodlám s tím přestat. Pravidelné cvičení pod jejím dohledem mi zlepšuje jak fyzickou tak i psychickou kondici.Všem, kteří uvažují o tom začít cvičit, ale nejsou si jistí zda se vyplatí investovat do osobního trenéra, mohu říct, ano, vyplatí se to. Ráda používám přirovnání, že je to jako s kadeřníkem, také můžete ušetřit a ostříhat se doma sami, ale výsledek nikdy nebude takový jako u profesionála.
Jana

Jana

Když jsem otěhotněla, hledala jsem cvičení s flexibilním časovým rozvrhem a pod odborným vedením. Ačkoli jsem do posilování nebyla žádný fanda, moje volba nakonec padla na posilovnu a Evu. Cvičila jsem s ní 2x týdně až do 40. týdne těhotenství a s výsledky jsem byla moc spokojená. Dostalo se mi velice profesionálního a flexibilního přístupu. Eva postupně protahovala a zatěžovala svalové partie, které bylo potřeba posílit a připravit na změny související s těhotenstvím.

Samozřejmě se mi do posilovny občas nechtělo, ale nakonec jsem se vždycky těšila alespoň na ten výborný pocit, až budu mít odcvičeno. Teď si užívám trochu jiný režim s miminkem, ale už se těším, až zase začnu pravidelně cvičit.
Během celého těhotenství jsem přibrala jen 9 kg a neměla jsem žádné problémy se zády. Byla jsem po celou dobu aktivní a těhotenství mě v ničem neomezovalo.

Martina

Přišel den, kdy se moje váha vyšplhala na 70kg a já si řekla DOST!!! Musím se svou postavou konečně něco udělat.
Domluvila jsem si po telefonu osobní konzultaci s trenérkou Evičkou a ta mi dala velkou naději, že zase budu štíhlá jako dřív.
Hned na první schůzce mi byla Evička velice sympatická. Moc se mi líbil její přístup k lidem a také pohoda, která z ní vyzařuje. Nejprve si prohlédla mou postavu, aby mi určila a vysvětlila jak bude naše tréninková hodina probíhat.
Dále chtěla vědět jak se stravuji, aby mi mohla stanovit jídelníček a přesný trénink zaměřený na moje problémové partie. Také mi vysvětlila jak je při cvičení a hubnutí důležitý pitný režim.
Čas strávený v posilovně 2-3krát týdně se brzy začal projevovat na mé postavě. Někdy se mi vůbec nechtělo jít cvičit, ale Evička mi vždy vysvětlila, proč je to potřeba. Musela jsem být na sebe tvrdá.
Dnes vážím 55kg a jsem moc spokojená. Podařilo se mi pod vedením motivující a báječné trenérky Evičky zhubnout. A dokonce se vyřešily i moje velké bolesti zad.
Moje rada zní : cvičte a tím si udržíte váhu, ale i stále dobrou náladu.
Nevíte jak začít? Zavolejte Evičce a tam Vám poradí.
Martina

Saša

Když jsem začala cvičit s Evou, měla jsem 170cm a 83kg. Špatný životní styl, velký přísun jídla a nedostatek pohybu se na mě podepsaly. Největší problém jsem měla se vůbec rozhodnout začít chodit do posilovny! A co když se mi v posilovně budou všichni smát, že jsem tlustá, že nic neucvičím, nic neuběhnu, nic nevydržím...a hubené holky se na mě budou opovržlivě dívat? Opak byl pravdou!
Ve fitku jsou lidé, kteří vědí, proč tam chodí a ocení snahu druhých. Velice mne překvapil přístup lidí kolem. Jelikož jsem ke sportu nikdy vedena nebyla, nevěděla jsem kde a čím začít. Požádala jsem Evu, aby mi poradila. Napsala mi kompletní jídelníček o šesti jídlech denně, a to ještě tak, že jsem si mohla vybrat z více variant, co můžu snídat, svačit, obědvat atd. Rozpracovala se mnou cvičební plán a velmi se mi věnovala. Postupně jsem zhubla 12kg a cítila se bezva.
Na Evě se mi velmi líbí to, že i pokud nemáte náladu na cvičení, jste unavení, přetažení, nevyspalí, něco vás bolí apod., cvičení vám vždy přizpůsobí. Díky Evě se dnes, po roce a půl cvičení, můžu pyšnit váhou 62kg. Mám zpevněnou postavu, svalíky, málo tuku a cítím se skvěle. I oblečení z původní velikosti 44 mám poprvé v životě 38. Váha není podstatná, ale to, jak se cítíte!
Život bez posilovny si nyní nedokážu představit. Je to dřina, ale stojí to za to. Musím ale podotknout, že výběr osobního trenéra je velmi důležitý. Co na tom, že si zaplatíte trenéra, který nemá zájem nebo zkušenosti a s vámi jen chodí od stroje ke stroji a dívá se na vás, jak špatně cvičíte?
Je velmi důležité cvičit správně, abyste si zlepšili zdravotní stav a předešli případným zdravotním komplikacím, bolestem zad apod. Pokud to se sportem o víkendu přeženete a třeba si natáhnete svaly nebo nějak uškodíte, Eva s vámi udělá rehabilitační cvičení, strečink - to umí velice dobře, je diplomovaná fyzioterapeutka. Se vším mi poradí, vše vysvětlí, hlídá mě a psychicky podporuje.
Nikdy jsem nevěřila, že tohle za dva roky dokážu - sama bych to určitě nezvládla,
a proto: VELKÉ DÍKY EVI !

Daniela

Evu jsem poprvé potkala v červenci 2008, kdy jsem se konečně rozhodla řešit své vleklé problémy s bolestmi zad a začít pravidelně cvičit. Objevila jsem ji na internetu, a protože měla specializaci fyzioterapeutka a navíc byla žena (ukrutně jsem se styděla jít k mužskému trenérovi ☺), řekla jsem si, že se jí svěřím do rukou při svém prvním životním pokusu o cvičení ve fitness. Brzy jsem poznala, že jsem při svém vlastně náhodném výběru měla docela velké štěstí. Eva na mě hned při prvním setkání zapůsobila sympaticky a zároveň kompetentně. Vyslechla si, proč přicházím, vysvětlila mi, jak bude nejlepší postupovat a záhy rozptýlila mé obavy z nepřátelské posilovny a neznámých strojů. Cvičení mě začalo bavit a dělalo dobře jak mým zádům a celému tělu, tak i mé duši. Během času stráveného v posilovně jsme si začaly s mojí trenérkou povídat nejen o cvičení a správné stravě, ale také o tom, jak je důležitý pozitivní přístup k životu, o alternativních léčitelských metodách nebo o zajímavých knížkách, které jsme četly. Začala jsem se těšit na každou hodinu, protože jsem s jistotou věděla, že se po ní budu cítit určitě dobře (většinou lépe než předtím) a také budu mít i o čem přemýšlet. Pokud se náhodou stalo, že jsem dorazila unavená, líná nebo ospalá, Eva mě svým mile nekompromisním způsobem vždy probrala. Jediné, co mě na ni občas mrzí, je to, že mi zakazuje v pauzách při protahování zívat ( zívá pak totiž taky, nemůže si prý pomoct ☺). Dnes po tři-čtvrtě roce, kdy pravidelně 2x týdně cvičím, se cítím mnohem líp fyzicky i psychicky, záda mě přestala bolet a jsem velmi ráda, že jsem se k téhle aktivitě nakonec přece jen odhodlala. Můj další odvážný plán je hubnutí s Eviným jídelníčkem a pevně doufám, že se mi to povede. Každému, kdo přemýšlí o tom, zda začít cvičit a potřebuje odborné vedení, podporu nebo tu správnou motivaci, můžu určitě "svoji trenérku" doporučit. Čas strávený s ní patří v mém týdnu vždycky k těm nejpříjemnějším chvílím a to i přesto, že mi občas vypráví vtipy o blondýnkách.
Daniela

Linda

Před otěhotněním jsem celkem "intenzivně" cvičila (cca 3-4 x týdně aerobic, spinning, bodystyling atd.) a proto pro mne bylo těžké se pohybu vzdát, ovšem věděla jsem, že nemohu pokračovat v tomto rytmu cvičení tzn. skákavé pohyby atd. Našla jsem si tedy na internetu slečnu Evu a ihned po prvním setkání mi padla do oka :-). Hlavně svým individuálním přístupem :-) nešlo jí totiž jenom o to to "odcvičit", ale opravdu se mi věnovat. Začaly jsme tedy posilovat a posilovaly jsme spolu až do 8 .měsíce těhotenství. Myslím, že mi to pomohlo i k samotnému porodu, který jsem naštěstí zvládla rychle a bez problémů. I díky tomuto posilování jsem byla v těhotenství aktivní a netrápily mě žádné bolesti zad a jiné těhotenstké neduhy :-).

Hanka

Můj příběh je trošku jiný. Nepatřím k Eviným fitness klientkám, ale už více než půl roku k ní chodím na hodiny zumby a aerobiku.
V únoru 2011 jsem se rozhodla se sebou konečně začít něco dělat. V té době už jsem měla hodně přes sto kilo a léčila jsem se s vysokým krevním tlakem, který byl horší a horší.. Do té doby to bylo takové to klasické, "tak začnu zítra ... v pondělí ... po svátcích". V únoru se ve mě něco zlomilo a já se do toho pustila. Změnila jídelníček a začala cvičit u Evy. Nejprve jednou týdně, pak mi to přestalo stačit a hlavně mě to začalo moc bavit, i přes to, že začátky byly opravdu velmi krušné... Tak jsem začala chodit 2x týdně a od září přidala ještě aerobik. Zumba mě s Evou neuvěřitelně baví a i přes varování lékařů, že mě budou bolet klouby, že to pro člověka s mojí váhou není, tak mě klouby nikdy nebolely a naopak je to podle mě to nejlepší, co jsem mohla pro sebe udělat. Eva totiž coby fyzioterapeut ví, jak cvičit a neustále nás opravuje, aby to zároveň mělo efekt a přitom se nezatěžovalo to, co nemá. Nejenže se mi srovnal tlak, ale hlavně od února jsem zatím zhubla 41 kg! A rozhodně nekončím!
Hanka, 2011
Je leden 2012, asi před měsícem a půl jsem mimo zumby a aerobiku začala i s cvičením ve fitness. Posilovnu jsem přidala hlavně proto, abych ještě více zpevnila svaly a formovala postavu. Samozřejmě pod dozorem Evy, abych dělala vše tak, jak se má a spíš si na strojích neublížila. Aktuální úbytek váhy je 46 kg a na výročí začátku mého hubnutí hodlám překročit padesátku. Život je fajn :-)

© Eva Rudolfová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!